сите категории
EN

Контактирајте нѐ

Дома>Контактирајте нѐ

СТАПИ ВО КОНТАКТ

Нашата компанија нуди решенија кои се комбинација на совршени форми и креативни идеи. Ние правиме нови ...
АДРЕСА

NO.116, HUAIHE RAD, RUDONG ECONOMIC Zone, PROVINCE JIANGSU, CHINA

TEL

+-86 18251369714 / +-86 0513 84129216-

ФАКС

+-86 0513 84129228-

Е-мејл

[заштитена по е-пошта]

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ