Të gjitha kategoritë
EN

Antistatike

home>Produkte>Antistatike

Doreza e thurur pa ndërprerje najloni / fibra karboni me mbajtje të butë të veshur me poliuretani në gishta

Numri i Modelit: PY305

Lejon që detyrat precize të kryhen dhe produktet të transportohen me një kapje jashtëzakonisht të sigurt

Rezistenca sipërfaqësore midis 10 ^ 5 dhe 10 ^ 7 Ω sipas EN 1149-1

Një dorezë e lehtë, elastike me fije të ulët me veti antistatike

Mbron dorën nga vajrat dhe gërryerja duke mbetur elastike dhe e frymëmarrjes

Mbrapa e dorës që merr frymë për të zvogëluar djersitjen

Projektuar për lëvizje të lehtë dhe veshin e zgjatur

Thurur seamless projektuar për të parandaluar acarim

Nuk ka rreziqe nga alergjia latex

padefinuar

hetim
Të dhënat teknike :

MATERIALNajlon / Fibër karboni , poliuretani
COLORVeshje: E bardhë / Veshje: E bardhë
LUFTDore e thurur
UDHZUES13
SizesXS-XXL
EN388: 20161121X
PAKETIMI12 çifte / duzinë, 10 dhjetra / rast
DIMENSIONET E RASTIT58cm * 28cm * 20cm
PESHA E RASTITXSSMLXLXXL
5kg5.1kg5.4kg5.8kg6.3kg6.4kg
Aplikimi:

Video:

• Logjistikë

• Automobilistik

• Elektronikë

• Shtypi

Specifikimet:
REFSIZELENGTHBIND
PY3056 / XS220PURPLE
PY3057 / S230KUQ
PY3058 / M240YELLOW
PY3059 / L250BROWN
PY30510 / XL260BLACK
PY30511 / XXL270BLUE
Kushtet e biznesit:
Minimale Rendit SasiaPalë 6000
Koha e dorëzimitDitë 30
Kushtet e pagesësT / T, L / C, CASH, Western Union, PayPal
Furnizimi Aftësia3 milion dhjetra në muaj
Na Kontaktoni