Të gjitha kategoritë
EN

PRET-B

home>Produkte>Pritëse rezistente>PRET-B

Doreza e thurur pa ndërprerje HPPE me kapje të lëmuar të veshur me nitrile në pëllëmbë dhe gishta

Numri i Modelit: NGC302

Ndërtimi i thurur pa ndërprerje siguron rehati pa sakrifikuar shkathtësinë

Mbështjellja e fibrave HPPE siguron rezistencë të lartë në tërheqje në krahasim me peshën e saj, është e qëndrueshme në mënyrë të natyrshme e prerë dhe nuk do të shkrihet, ndez ose sjell energji elektrike

Palma dhe majat e gishtave të veshura me nitrile për një kapje të shkëlqyeshme të thatë dhe nuk do të thithin lëngje në veshje

Dore e thurur ndihmon në parandalimin e papastërtive dhe mbeturinave nga hyrja në dorezë

I pastruar për jetë të zgjatur dhe për të zvogëluar kostot e zëvendësimit

padefinuar

hetim
Të dhënat teknike :

MATERIALHPPE, Nitrile e lëmuar
COLORVeshje: Kripë dhe piper / Veshje: E zezë
LUFTDore e thurur
UDHZUES13
SizesS-XXL
EN388: 20164X44B
PAKETIMI12 çifte / duzinë, 10 dhjetra / rast
DIMENSIONET E RASTIT62cm * 28cm * 27cm
PESHA E RASTITSMLXLXXL
7.5kg8.0kg8.4kg9.0kg9.5kg
Aplikimi:

Video:

• Trajtimi i materialit dhe trajtimi i xhamit

• Industritë e Peshkimit

• Mirëmbajtja e përgjithshme

• Njoftime

• Kanalizime, trajtim dhe riciklim të mbeturinave

Specifikimet:
REFSIZELENGTHBIND
NGC3027 / S230KUQ
NGC3028 / M240YELLOW
NGC3029 / L250BROWN
NGC30210 / XL260BLACK
NGC30211 / XXL270BLUE
Kushtet e biznesit:
Minimale Rendit SasiaPalë 6000
Koha e dorëzimitDitë 30
Kushtet e pagesësT / T, L / C, CASH, Western Union, PayPal
Furnizimi Aftësia3 milion dhjetra në muaj
Na Kontaktoni