Të gjitha kategoritë
EN

PRET-B

home>Produkte>Pritëse rezistente>PRET-B

Doreza e thurur pa ndërprerje HPPE / GLASS me kapje përfundimtare me rërë të veshur me nitrile në pëllëmbë dhe gishta -Ekonomia

Numri i Modelit: NSC306

Ndërtimi pa ndërprerje ofron komoditet dhe frymëmarrje të rritur

Predha HPPE / GLASS është e lehtë dhe siguron shkathtësi të shkëlqyeshme, ndjeshmëri të prekshme dhe rezistencë në prerje

Veshja me fund me rërë nitrile ndihmon në zgjatjen e jetëgjatësisë së dorezës dhe siguron rezistencë të shkëlqyeshme në konsum

Dore e thurur ndihmon në parandalimin e papastërtive dhe mbeturinave nga hyrja në dorezë

Mund të lahet, rezistent ndaj kimikateve, ujit dhe dritës ultraviolet

hetim
Të dhënat teknike :

MATERIALHPPE / GLASS, Nitrile me përfundim ranor
COLORVeshje: Kripë dhe piper / Veshje: E zezë
LUFTDore e thurur
UDHZUES13
SizesS-XXL
EN388: 20164X31B
PAKETIMI12 çifte / duzinë, 10 dhjetra / rast
DIMENSIONET E RASTIT62cm * 28cm * 29cm
PESHA E RASTITSMLXLXXL
8.6kg9.1kg9.7kg10.3kg11kg
Aplikimi:

Video:

• Elektronikë

• Prerja e xhamit

• Trajtimi i llamarinave

• Detyrë e përgjithshme

• Montimi i pjesëve

• Trajtimi i mprehtë i pjesëve të vogla

Specifikimet:
REFSIZELENGTHBIND
NSC3067 / S230KUQ
NSC3068 / M240YELLOW
NSC3069 / L250BROWN
NSC30610 / XL260BLACK
NSC30611 / XXL270BLUE
Kushtet e biznesit:
Minimale Rendit SasiaPalë 6000
Koha e dorëzimitDitë 30
Kushtet e pagesësT / T, L / C, CASH, Western Union, PayPal
Furnizimi Aftësia3 milion dhjetra në muaj
Na Kontaktoni