Të gjitha kategoritë
EN

PRET-C

home>Produkte>Pritëse rezistente>PRET-C

Doreza e thurur pa ndërprerje HPPE / GLASS me mbajtje të lëmuar të veshur me nitrile në pëllëmbë dhe gishtërinj-Ekonomi

Numri i Modelit: NGC304

Ndërtimi i thurur pa ndërprerje siguron rehati pa sakrifikuar shkathtësinë

Mbështjellja e fibrave HPPE / GLASS siguron forcë të lartë tërheqjeje në krahasim me peshën e saj, është e qëndrueshme në mënyrë të prerë dhe nuk do të shkrihet, ndizet ose përçojë energji elektrike

Palma dhe majat e gishtave të veshura me nitrile për një kapje të shkëlqyeshme të thatë dhe nuk do të thithin lëngje në veshje

Dore e thurur ndihmon në parandalimin e papastërtive dhe mbeturinave nga hyrja në dorezë

I pastruar për jetë të zgjatur dhe për të zvogëluar kostot e zëvendësimit

hetim
Të dhënat teknike :

MATERIALHPPE, Nitrile e lëmuar
COLORVeshje: Kripë dhe piper / Veshje: E zezë
LUFTDore e thurur
UDHZUES13
SizesS-XXL
EN388: 20164X42C
PAKETIMI12 çifte / duzinë, 10 dhjetra / rast
DIMENSIONET E RASTIT62cm * 28cm * 27cm
PESHA E RASTITSMLXLXXL
7.5kg8.0kg8.4kg9.0kg9.5kg
Aplikimi:

Video:

• Industritë e Peshkimit

• Mirëmbajtja e përgjithshme

• Njoftime

• Kanalizime, trajtim dhe riciklim të mbeturinave


Specifikimet:
REFSIZELENGTHBIND
NGC3047 / S230KUQ
NGC3048 / M240YELLOW
NGC3049 / L250BROWN
NGC30410 / XL260BLACK
NGC30411 / XXL270BLUE
Kushtet e biznesit:
Minimale Rendit SasiaPalë 6000
Koha e dorëzimitDitë 30
Kushtet e pagesësT / T, L / C, CASH, Western Union, PayPal
Furnizimi Aftësia3 milion dhjetra në muaj
Na Kontaktoni