Të gjitha kategoritë
EN

PRET-C

home>Produkte>Pritëse rezistente>PRET-C

Doreza me fije të thurura pa ndërprerje HPPE / GLASS me kapje të lëmuar të veshur me poliuretani në pëllëmbë dhe gishta

Numri i Modelit: PC302

Ndërtimi pa ndërprerje ofron komoditet dhe frymëmarrje të rritur

Lëngu i fibrave HPPE / GLASS është i lehtë dhe siguron shkathtësi të shkëlqyeshme, ndjeshmëri prekëse dhe rezistencë ndaj prerjes

Palma dhe majat e gishtave të veshura me poliuretani për një rezistencë të madhe ndaj konsumimit, rezistencë të shkëlqyeshme të shpimit dhe kapje të jashtëzakonshme të lagësht / të thatë

Dore e thurur ndihmon në parandalimin e papastërtive dhe mbeturinave nga hyrja në dorezë

Lidhja e ngjyrave të pambukut tregon madhësinë

Mund të lahet, rezistent ndaj kimikateve, ujit dhe dritës ultraviolet

padefinuar 1

hetim
Të dhënat teknike :

MATERIALHPPE / Fibra qelqi, poliuretani
COLORVeshje: Kripë dhe piper / Veshje: Gri
LUFTDore e thurur
UDHZUES13
SizesXS-XXL
EN388: 20164X42C
PAKETIMI12 çifte / duzinë, 10 dhjetra / rast
DIMENSIONET E RASTIT60cm * 26cm * 24cm
PESHA E RASTITXSSMLXLXXL
7kg7.1kg7.1kg7.1kg7.1kg7.2kg
Aplikimi:

Video:

• Elektronikë

• Prerja e xhamit

• Trajtimi i llamarinave

• Detyrë e përgjithshme

• Montimi i pjesëve

• Trajtimi i mprehtë i pjesëve të vogla

Specifikimet:
REFSIZELENGTHBIND
PC3026 / XS220PURPLE
PC3027 / S230KUQ
PC3028 / M240YELLOW
PC3029 / L250BROWN
PC30210 / XL260BLACK
PC30211 / XXL270BLUE
Kushtet e biznesit:
Minimale Rendit SasiaPalë 6000
Koha e dorëzimitDitë 30
Kushtet e pagesësT / T, L / C, CASH, Western Union, PayPal
Furnizimi Aftësia3 milion dhjetra në muaj
Na Kontaktoni