Të gjitha kategoritë
EN

PRET-C

home>Produkte>Pritëse rezistente>PRET-C

Doreza e thurur pa ndërprerje HPPE / GLASS me kapje të lëmuar të veshur me poliuretani në pëllëmbë dhe gishta-EKONOMIA

Numri i Modelit: PC308

Ndërtimi pa ndërprerje ofron komoditet dhe frymëmarrje të rritur

Predha e përzier HPPE / GLASS është e lehtë dhe siguron shkathtësi të shkëlqyeshme, ndjeshmëri të prekshme dhe rezistencë në prerje

Palma dhe majat e gishtave të veshura me poliuretani për një rezistencë të madhe ndaj konsumimit, rezistencë të shkëlqyeshme të shpimit dhe kapje të jashtëzakonshme të lagësht / të thatë

Dore e thurur ndihmon në parandalimin e papastërtive dhe mbeturinave nga hyrja në dorezë

Mund të lahet, rezistent ndaj kimikateve, ujit dhe dritës ultraviolet

hetim
Të dhënat teknike :

MATERIALHPPE / GLASS, poliuretani
COLORVeshje: Kripë dhe piper / Veshje: Gri
LUFTDore e thurur
UDHZUES13
SizesXS-XXL
EN388: 20164X42C
PAKETIMI12 çifte / duzinë, 10 dhjetra / rast
DIMENSIONET E RASTIT60cm * 26cm * 24cm
PESHA E RASTITXSSMLXLXXL
7kg7.1kg7.1kg7.1kg7.1kg7.2kg
Aplikimi:

Video:

• Elektronikë

• Prerja e xhamit

• Trajtimi i llamarinave

• Detyrë e përgjithshme

• Montimi i pjesëve

• Trajtimi i mprehtë i pjesëve të vogla

Specifikimet:
REFSIZELENGTHBIND
PC3086 / XS220PURPLE
PC3087 / S230KUQ
PC3088 / M240YELLOW
PC3089 / L250BROWN
PC30810 / XL260BLACK
PC30811 / XXL270BLUE
Kushtet e biznesit:
Minimale Rendit SasiaPalë 6000
Koha e dorëzimitDitë 30
Kushtet e pagesësT / T, L / C, CASH, Western Union, PayPal
Furnizimi Aftësia3 milion dhjetra në muaj
Na Kontaktoni