Të gjitha kategoritë
EN

PRET-D

home>Produkte>Pritëse rezistente>PRET-D

Doreza GLASS / NYLON e thurur pa ndërprerje me kapje rrudhosëse të veshur me latex në pëllëmbë dhe gishta

Numri i Modelit: LWC001

Ndërtimi i thurur pa ndërprerje mbron duart pa sakrifikuar komoditetin ose shkathtësinë

Lëkura e fibrave GLASS / NYLON siguron forcë të lartë tërheqjeje në krahasim me peshën e saj, është e qëndrueshme në mënyrë të natyrshme e prerë dhe nuk do të shkrihet, ndizet ose përçojë energji elektrike

Palma dhe majat e gishtave të veshura me rrudha Latex siguron kapje superiore në kushte të lagështa / të thata dhe ofron rezistencë ndaj konsumimit

Dore e thurur ndihmon në parandalimin e papastërtive dhe mbeturinave nga hyrja në dorezë

Buzë të koduara me ngjyra për identifikim të madhësisë së lehtë

I pastruar për jetë të zgjatur dhe për të zvogëluar kostot e zëvendësimit

padefinuar

hetim
Të dhënat teknike :

MATERIALQelqi / Najloni, Latex i rrudhosur
COLORVeshje: E verdhë / Veshje: Blu
LUFTDore e thurur
UDHZUES13
SizesS-XXL
EN388: 20163X44D
PAKETIMI12 çifte / duzinë, 10 dhjetra / rast
DIMENSIONET E RASTIT68cm * 35cm * 38cm
PESHA E RASTITSMLXLXXL
17.0kg17.6kg18.2kg19.6kg21.2kg

Aplikimi:

Video:

• Trajtimi i materialit dhe trajtimi i xhamit

• Industritë e Peshkimit

• Mirëmbajtja e përgjithshme

• Njoftime

• Kanalizime, trajtim dhe riciklim të mbeturinave

Specifikimet:
REFSIZELENGTHBIND
GJ0017 / S230KUQ
GJ0018 / M240YELLOW
GJ0019 / L250BROWN
GJ00110 / XL260BLACK
GJ00111 / XXL270BLUE
Kushtet e biznesit:
Minimale Rendit SasiaPalë 6000
Koha e dorëzimitDitë 30
Kushtet e pagesësT / T, L / C, CASH, Western Union, PayPal
Furnizimi Aftësia3 milion dhjetra në muaj
Na Kontaktoni