Të gjitha kategoritë
EN

PRET-D

home>Produkte>Pritëse rezistente>PRET-D

Doreza e thurur pa ndërprerje HPPE / ÇELIKU me kapje përfundimtare me rërë të veshur me nitrile në pëllëmbë dhe gishtërinj -Ekonomia

Numri i Modelit: NSC305

Ndërtimi pa ndërprerje ofron komoditet dhe frymëmarrje të rritur

Predha HPPE/INOK është e lehtë dhe ofron shkathtësi të shkëlqyer, ndjeshmëri prekëse dhe rezistencë ndaj prerjes

Veshja me fund me rërë nitrile ndihmon në zgjatjen e jetëgjatësisë së dorezës dhe siguron rezistencë të shkëlqyeshme në konsum

Dore e thurur ndihmon në parandalimin e papastërtive dhe mbeturinave nga hyrja në dorezë

Mund të lahet, rezistent ndaj kimikateve, ujit dhe dritës ultraviolet

padefinuar

hetim
Të dhënat teknike :

MATERIALHPPE/PA NUKS, Nitril Finish Ranor
COLORVeshje: Kripë dhe piper / Veshje: E zezë
LUFTDore e thurur
UDHZUES13
SizesS-XXL
EN388: 20164X41D
PAKETIMI12 çifte / duzinë, 10 dhjetra / rast
DIMENSIONET E RASTIT62cm * 28cm * 29cm
PESHA E RASTITSMLXLXXL
8.6kg9.1kg9.7kg10.3kg11kg
Aplikimi:

Video:

• Elektronikë

• Prerja e xhamit

• Trajtimi i llamarinave

• Detyrë e përgjithshme

• Montimi i pjesëve

• Trajtimi i mprehtë i pjesëve të vogla


Specifikimet:
REFSIZELENGTHBIND
NSC3057 / S230KUQ
NSC3058 / M240YELLOW
NSC3059 / L250BROWN
NSC30510 / XL260BLACK
NSC30511 / XXL270BLUE
Kushtet e biznesit:
Minimale Rendit SasiaPalë 6000
Koha e dorëzimitDitë 30
Kushtet e pagesësT / T, L / C, CASH, Western Union, PayPal
Furnizimi Aftësia3 milion dhjetra në muaj
Na Kontaktoni