Të gjitha kategoritë
EN

PRET-E

home>Produkte>Pritëse rezistente>PRET-E

Doreza e përziera e thurur pa ndërprerje HPPE / GLASS / PELIKE me kapje të lëmuar të veshur me poliuretani në pëllëmbë dhe gishta

Numri i Modelit: PC315

Ndërtimi pa ndërprerje ofron komoditet dhe frymëmarrje të rritur

Predha e përzier HPPE / GLASS / STAINLESS është e lehtë dhe siguron shkathtësi të shkëlqyeshme, ndjeshmëri prekëse dhe rezistencë ndaj prerjes

Palma dhe majat e gishtave të veshura me poliuretani për një rezistencë të madhe ndaj gërryerjes, rezistencë të shkëlqyeshme të shpimit dhe kapje të jashtëzakonshme të lagësht / të thatë • Kyçi i thurur ndihmon në parandalimin e papastërtisë dhe mbeturinave që të mos hyjnë në dorezë

Buzë të koduara me ngjyra për identifikim të madhësisë së lehtë

Mund të lahet, rezistent ndaj kimikateve, ujit dhe dritës ultraviolet

padefinuar

hetim
Të dhënat teknike :

MATERIALHPPE / XHAM / PAJELIN, poliuretani
COLORVeshje: Kripë dhe piper / Veshje: Gri
LUFTDore e thurur
UDHZUES13
SizesXS-XXL
EN388: 20164X42E
PAKETIMI12 çifte / duzinë, 10 dhjetra / rast
DIMENSIONET E RASTIT60cm * 26cm * 24cm
PESHA E RASTITXSSMLXLXXL
7kg7.1kg7.1kg7.1kg7.1kg7.2kg
Aplikimi:

Video:

• Elektronikë

• Prerja e xhamit

• Trajtimi i llamarinave

• Detyrë e përgjithshme

• Montimi i pjesëve

• Trajtimi i mprehtë i pjesëve të vogla

Specifikimet:
REFSIZELENGTHBIND
PC3156 / XS220PURPLE
PC3157 / S230KUQ
PC3158 / M240YELLOW
PC3159 / L250BROWN
PC31510 / XL260BLACK
PC31511 / XXL270BLUE
Kushtet e biznesit:
Minimale Rendit SasiaPalë 6000
Koha e dorëzimitDitë 30
Kushtet e pagesësT / T, L / C, CASH, Western Union, PayPal
Furnizimi Aftësia3 milion dhjetra në muaj
Na Kontaktoni