Të gjitha kategoritë
EN

Rezistent kimik

home>Produkte>Rezistent kimik

Doreza e veshur me nitrile me rresht pambuku dhe dore te thurur me rrip mbarimi Sandy Nitrile

Numri i Modelit: NSDM01

Përmban një trajtim revolucionar sipërfaqësor që siguron një kapje superiore në kushte të thata, të lagështa dhe me vaj

Sandy Finish përshtatet në kushte të ndryshme duke reaguar si gota të vogla thithjeje

Veshje pambuku pa ndërprerje për rehati dhe përshtatje më të mirë

Veshja Sandy Finish siguron rezistencë të shkëlqyeshme ndaj depërtimit të lëngut

Rehati dhe shkathtësi e jashtëzakonshme

Mbrojtje e fortë ndaj shpimeve dhe gërryerjeve

padefinuar

hetim
Të dhënat teknike :

MATERIALPambuk / poliester, nitrile
COLORVeshje: Jeshile
LUFTDore e thurur
SizesS-XL
EN388: 20164121X
PAKETIMI12 çifte / duzinë, 6 dhjetra / rast
DIMENSIONET E RASTIT41cm * 33.5cm * 29.5cm
PESHA E RASTITSMLXL
7.8kg8.1kg8.5kg9.3kg
Aplikimi:

Video:

• Asambleja e Përgjithshme

• Asambleja

• Prodhimi

• Trajtimi i pjesëve

• Mirëmbajtja

Specifikimet:
REFSIZELENGTHBIND
NSDM018 / M300Bezh
NSDM019 / L300Bezh
NSDM0110 / XL300Bezh
NSDM0111 / XXL300Bezh
Kushtet e biznesit:
Minimale Rendit SasiaPalë 6000
Koha e dorëzimitDitë 30
Kushtet e pagesësT / T, L / C, CASH, Western Union, PayPal
Furnizimi Aftësia3 milion dhjetra në muaj
Na Kontaktoni