Të gjitha kategoritë
EN

Rezistent kimik

home>Produkte>Rezistent kimik

Doreza e zhytur në Nitrile me rreshtin e ndërprerë dhe përfundimin e strukturuar në dorën e plotë - dore të thurur

Numri i Modelit: NGK403

Siguron mbrojtje nga rreziqet fizike të tilla si prerja, shpimi, pengesa dhe konsumimi

Veshje nitrile blu në astar jersey pambuku

Të rehatshëm dhe fleksibël; siguron shkathtësi dhe kapje të shkëlqyeshme

I pastruar

Rezistent ndaj yndyrës dhe vajrave

padefinuar

hetim
Të dhënat teknike :

MATERIALPambuk / nitrile e lëmuar
COLORVeshje: Blu
LUFTDore e thurur
SizesM-XXL
EN388: 20164111X
PAKETIMI12 çifte / duzinë, 10 dhjetra / rast
DIMENSIONET E RASTIT65cm * 35cm * 40cm
PESHA E RASTITMLXLXXL
15k.1 kg15.8kg16.4kg17.1kg
Aplikimi:

Video:

• Trajtimi i përgjithshëm

• Asambleja

• Prodhimi

• Trajtimi dhe mirëmbajtja e pjesëve

Specifikimet:
REFSIZELENGTHBIND
GJ4038 / M240Bezh
GJ4039 / L250Bezh
GJ40310 / XL260Bezh
GJ40311 / XXL270Bezh
Kushtet e biznesit:
Minimale Rendit SasiaPalë 6000
Koha e dorëzimitDitë 30
Kushtet e pagesësT / T, L / C, CASH, Western Union, PayPal
Furnizimi Aftësia3 milion dhjetra në muaj
Na Kontaktoni