Të gjitha kategoritë
EN

Rezistent kimik

home>Produkte>Rezistent kimik

Doreza e zhytur në Nitrile me Linjë Jersey dhe Përfundim i Qetë në Dorën e Plotë - Manshetë Sigurie të Plastikuar

Numri i Modelit: NGK402

An unique combination of low-coating deposit weight and high abrasion resistance and provide the wear of heavier, bulkier nitrile coated gloves without sacrificing flexibility and tactile sensitivity

Siguron mbrojtje nga rreziqet fizike të tilla si prerja, shpimi, pengesa dhe konsumimi

Veshje nitrile blu në astar jersey pambuku

Të rehatshëm dhe fleksibël; siguron shkathtësi dhe kapje të shkëlqyeshme

Veshja e palmës siguron fleksibilitet dhe ventilim

Dore e thurur ndihmon në parandalimin e papastërtive dhe mbeturinave nga hyrja në dorezë

Rezistent ndaj yndyrës dhe vajrave

padefinuar

hetim
Të dhënat teknike :

MATERIALPambuk / nitrile e lëmuar
COLORVeshje: Blu
LUFTPlasticized safety Cuff
SizesM-XXL
EN388: 20164111X
PAKETIMI12 çifte / duzinë, 10 dhjetra / rast
DIMENSIONET E RASTIT74cm * 33cm * 43cm
PESHA E RASTITMLXLXXL
13.9kg14.6kg15.3kg16kg
Aplikimi:

Video:

• Asambleja e Përgjithshme

• Asambleja

• Prodhimi

• Trajtimi i pjesëve

• Mirëmbajtja

Specifikimet:
REFSIZELENGTHBIND
GJ4028 / M240Bezh
GJ4029 / L250Bezh
GJ40210 / XL260Bezh
GJ40211 / XXL270Bezh
Kushtet e biznesit:
Minimale Rendit SasiaPalë 6000
Koha e dorëzimitDitë 30
Kushtet e pagesësT / T, L / C, CASH, Western Union, PayPal
Furnizimi Aftësia3 milion dhjetra në muaj
Na Kontaktoni