Të gjitha kategoritë
EN

Rezistent kimik

home>Produkte>Rezistent kimik

Doreza e zhytur në Nitrile me Rreshtin e Ndërthurur dhe Përfundimin me Teksturë në Pëllëmbë, Gishta & Nyje - Dore e thurur

Numri i Modelit: NGJ401

Një kombinim unik i peshës së depozitës me shtresë të ulët dhe rezistencës së lartë ndaj konsumimit dhe sigurimi i veshjes së dorezave më të rënda, të veshura me nitrile, pa dëmtuar fleksibilitetin dhe ndjeshmërinë e prekshme

Sanitarizohet për të zvogëluar mikrobet dhe aromat

Shkathtësi superiore, rezistencë kimike dhe prerje

Veshja e palmës siguron fleksibilitet dhe ventilim

E shkëlqyeshme për trajtimin e pjesëve të vogla, me vaj

Mbrojtje efektive ekonomike

padefinuar

hetim
Të dhënat teknike :

MATERIALPambuk / nitrile e lëmuar
COLORVeshja: Beige / Veshje: E verdhë
LUFTDore e thurur
SizesM-XXL
EN388: 20164111X
PAKETIMI12 çifte / duzinë, 10 dhjetra / rast
DIMENSIONET E RASTIT58cm * 28cm * 25cm
PESHA E RASTITMLXLXXL
6.9kg7.7kg8.5kg9.3kg
Aplikimi:

Video:

• Trajtimi i përgjithshëm

• Asambleja

• Prodhimi

• Trajtimi i pjesëve

• Inspektimi

Specifikimet:
REFSIZELENGTHBIND
NGJ4018 / M240Bezh
NGJ4019 / L250Bezh
NGJ40110 / XL260Bezh
NGJ40111 / XXL270Bezh
Kushtet e biznesit:
Minimale Rendit SasiaPalë 6000
Koha e dorëzimitDitë 30
Kushtet e pagesësT / T, L / C, CASH, Western Union, PayPal
Furnizimi Aftësia3 milion dhjetra në muaj
NA KONTAKTONI