Të gjitha kategoritë
EN

disposible

home>Produkte>disposible

Doreza e disponueshme Nitrile anti-vaj jo sterile

Numri i Modelit: ANTG001

Doreza prej gome nitrile është më e mirë në rezistencën ndaj vajit krahasuar me dorezat prej gome natyrale dhe vinili

Nuk përmban proteina natyrore të latexit të gomës

Ambideksor. Veryshtë shumë i hollë dhe përshtatet në mënyrë të përsosur për dore, aq shumë i përshtatshëm për punë të hollësishme

E lehtë për t’u veshur për shkak të skajit të mbështjellë dhe trajtimit të veçantë sipërfaqësor brenda

Dizajn i zakonshëm për të dy duart e djathta dhe të majta

Certifikatë

1

hetim
Të dhënat teknike :

MATERIALnitrile
COLORBlu / Vjollcë / E zezë / E bardhë / Mazarine
SizesS-XXL
paketë100 copë / kuti, 10 kuti / kartoni
Përmasat e kutisë (cm)37.0 X 25.8 24.5 X
PESHA E RASTITSMLXLXXL
4kg4.5kg5.0kg5.5kg6.0kg
Niveli AQL4.0
Aplikimi:

Video:

• Për trajtimin e ushqimeve të tilla si mishi dhe ushqimi i detit

• Për punë të hollësishme siç janë montimi i pjesëve precize dhe inspektimi i cilësisë

• Për kujdes (por ju lutem mos e përdorni kur ekziston rreziku i inspektimit)

• Për detyrat që lidhen me shërbimin e automobilave (vini re se nuk mund të përdoret për punë elektrike)

• Kopshtari dhe bujqësi


Specifikimet:
REFSIZEpeshëGjatësia (mm)
ANTG0017 / S3g (g 0.2g)Min 240
ANTG0018 / M3.5g (g 0.2g)Min 240
ANTG0019 / L4g (g 0.2g)Min 240
ANTG00110 / XL4.5g (g 0.2g)Min 240
ANTG00111 / XXL5g (g 0.2g)Min 240
Kushtet e biznesit:
Vendi i origjinësKINA
Brand NameSKYEE
Numri ModelANTG001
CertifikimCE / SGS / FDA / ISO9001
Kodi HS4015190000
NA KONTAKTONI