Të gjitha kategoritë
EN

disposible

home>Produkte>disposible

Doreza super elastike jo-sterile natyrale e disponueshme Latex

Numri i Modelit: ALXG001

Super elastike, shtrirja mund të jetë 6 herë për lëndë të parë me cilësi të lartë.

Sipërfaqe e strukturuar për një performancë të mirë kundër kapjes.

Ambideksor. Veryshtë shumë i hollë dhe përshtatet në mënyrë të përsosur për dore, aq shumë i përshtatshëm për punë të hollësishme

E lehtë për t’u veshur për shkak të skajit të mbështjellë dhe trajtimit të veçantë sipërfaqësor brenda

Dizajn i zakonshëm për të dy duart e djathta dhe të majta

hetim
Të dhënat teknike :

MATERIALLatex natyral pluhur / pa pluhur
COLORe bardhë
SizesS-XXL
paketë100 copë / kuti, 10 kuti / kartoni
Përmasat e kutisë (cm)37.0 X 25.8 24.5 X
PESHA E RASTITSMLXLXXL
5.5kg6kg6.5kg7kg7.5kg
Niveli AQL1.5
Aplikimi:

Video:

• Për trajtimin e ushqimeve të tilla si mishi dhe ushqimi i detit

• Për punë të hollësishme siç janë montimi i pjesëve precize dhe inspektimi i cilësisë

• Për kujdes (por ju lutem mos e përdorni kur ekziston rreziku i inspektimit)

• Për detyrat që lidhen me shërbimin e automobilave (vini re se nuk mund të përdoret për punë elektrike)

• Kopshtari dhe bujqësi

Specifikimet:
REFSIZEpeshëGjatësia (mm)
ALXG0017 / S4.5g (g 0.2g)Min 240
ALXG0018 / M5g (g 0.2g)Min 240
ALXG0019 / L5.5g (g 0.2g)Min 240
ALXG00110 / XL6g (g 0.2g)Min 240
ALXG00111 / XXL6.5g (g 0.2g)Min 240
Kushtet e biznesit:
Vendi i origjinësKINA
Brand NameSKYEE
Numri ModelALXG001
CertifikimCE / SGS / FDA / ISO9001
Kodi HS4015190000
NA KONTAKTONI