Të gjitha kategoritë
EN

Pika-pika

home>Produkte>Pika-pika

Doreza pambuku / Poliestër e thurur pa ndërprerje me kapje pikash PVC të njëanshme - 13 matës

Numri i Modelit: PDC1014

Shell i thurur pa ndërprerje është i rehatshëm dhe fleksibël

Dore e thurur ndihmon në parandalimin e papastërtive dhe mbeturinave nga hyrja në dorezë

Pikat PVC ofrojnë mbërthim të përmirësuar dhe rezistencë shtesë ndaj prerjes dhe gërryerjes

hetim
Të dhënat teknike :

MATERIALShell: Pambuk / poliester, Veshje: PVC
COLORAstar: E bardhë/Pikë: E bardhë
LUFTDore e thurur
UDHZUES13
SizesS-XL
PAKETIMI12 çifte / duzinë, 25 dhjetra / rast
DIMENSIONET E RASTITSM: 39cm*20cm*50cm
L-XL: 39cm x 23cm x 50cm
PESHA E RASTITSM: 10.5 kg
L-XL: 11 kg
Aplikimi:

Video:

• Hapësirë ​​ajrore

• Prodhimi i pllakave qarkore

• Asambleja e Përgjithshme

• Situata të përgjithshme të punës me detyrë të lehtë

• Ndërtimi

• Trajtimi i shisheve

Specifikimet:
REFSIZELENGTHBIND
PDC10147 / S230KUQ
PDC10148 / M240YELLOW
PDC10149 / L250BROWN
PDC101410 / XL260BLACK
Kushtet e biznesit:
Minimale Rendit SasiaPalë 6000
Koha e dorëzimitDitë 30
Kushtet e pagesësT / T, L / C, CASH, Western Union, PayPal
Furnizimi Aftësia3 milion dhjetra në muaj
Na Kontaktoni