Të gjitha kategoritë
EN

Pika-pika

home>Produkte>Pika-pika

Doreza pambuku / Poliestër e thurur pa ndërprerje me Mbërthyer dyert e dendur PVC në të dy anët - 7 vlerësues

Numri i Modelit: PDC1013

Shell i thurur pa ndërprerje është i rehatshëm dhe fleksibël

Dore e thurur ndihmon në parandalimin e papastërtive dhe mbeturinave nga hyrja në dorezë

Pikat e dyanshme PVC sigurojnë kapje të zgjeruar dhe rezistencë shtesë ndaj prerjes dhe konsumimit

hetim
Të dhënat teknike :

MATERIALShell: Pambuk / poliester, Veshje: PVC
COLORLinja: Beige / Pika: Blu
LUFTDore e thurur
UDHZUES10
SizesS-XXL
PAKETIMI12 çifte / duzinë, 6 dhjetra / rast
DIMENSIONET E RASTIT60cm * 25cm * 22cm
PESHA E RASTIT7.5kg
Aplikimi:

Video:

• Magazinimi dhe trajtimi i paketave

• Asambleja e Përgjithshme

• Situata të përgjithshme të punës me detyrë të lehtë

• Ndërtimi

• Trajtimi i shisheve

Specifikimet:
REFSIZELENGTHBIND
PDC10137 / S230KUQ
PDC10138 / M240YELLOW
PDC10139 / L250BROWN
PDC101310 / XL260BLACK
PDC101311 / XXL270BLUE
Kushtet e biznesit:
Minimale Rendit SasiaPalë 6000
Koha e dorëzimitDitë 30
Kushtet e pagesësT / T, L / C, CASH, Western Union, PayPal
Furnizimi Aftësia3 milion dhjetra në muaj
NA KONTAKTONI