Të gjitha kategoritë
EN

klasën e ushqimit

home>Produkte>klasën e ushqimit

Doreza e thurur pa ndërprerje HPPE / PAINDUROR - Shkalla e ushqimit

Numri i Modelit: PE004

Ndërtimi i thurur pa ndërprerje siguron rehati pa sakrifikuar shkathtësinë

Predha HPPE / STAINLESS me peshë të rëndë siguron shkathtësi të shkëlqyeshme, ndjeshmëri prekëse dhe rezistencë ndaj prerjes

E shkëlqyeshme për përdorim si astar doreza

Lidhja e ngjyrave të pambukut tregon madhësinë

Bërë nga materiale përbërëse që janë në përputhje me rregulloret federale për kontaktin e ushqimit 21CFR 170-199

padefinuar

hetim
Të dhënat teknike :

MATERIALHPPE / PAINJOHUR
COLORVeshje: E bardhë
LUFTDore e thurur
UDHZUES10
SizesXS-XXL
NIVELI ANSI I PRETUR4
PAKETIMI12 çifte / duzinë, 6 dhjetra / rast
DIMENSIONET E RASTIT50.8cm * 33cm * 40.6cm

PESHA E RASTIT

7.5kg
Aplikimi:

Video:

• Përpunimi i ushqimit

• Ndërtimi

• Trajtimi i xhamit

Specifikimet:
REFSIZELENGTHBIND
PE0046 / XS220PURPLE
PE0047 / S230KUQ
PE0048 / M240YELLOW
PE0049 / L250BROWN
PE00410 / XL260BLACK
PE00411 / XXL270BLUE
Kushtet e biznesit:
Minimale Rendit SasiaPalë 6000
Koha e dorëzimitDitë 30
Kushtet e pagesësT / T, L / C, CASH, Western Union, PayPal
Furnizimi Aftësia3 milion dhjetra në muaj
Na Kontaktoni