Të gjitha kategoritë
EN

ndikim

home>Produkte>ndikim

Doreza e thurur pa ndërprerje HPPE me kapje përfundimtare me rërë të veshur me nitrile në palme dhe gishta - TPR mbrapa

Numri i Modelit: HTNSC304

13 predhë HPPE matëse me pëllëmbë të mbushur me rërë të zezë me nitrile

Predha e fibrave të polietilenit me performancë të lartë (HPPE) është me peshë të lehtë dhe siguron shkathtësi të shkëlqyeshme, ndjeshmëri të prekshme dhe rezistencë ndaj prerjes

Pëllëmbë e mbushur me rërë e veshur me nitrile për rrokje të përmirësuar të lagësht dhe të thatë

Goma termoplastike (TPR) formuar gishtin, gishtin e madh dhe pjesën e pasme të rojeve të duarve për mbrojtje maksimale

Lëkurë e përforcuar midis gishtit të madh dhe gishtit tregues

Dore e zgjatur

Mbyllja Velcro për ndezje / fikje të lehtë dhe përshtatje të sigurt

padefinuar

hetim
Të dhënat teknike :

MATERIALHPPE / XHAM / NUK, Nitrile me rërë të përfunduar
COLORVeshje: Hi-Vis Yellow / Veshje: Portokalli
LUFTDore e thurur
UDHZUES13
SizesL-XXL
EN388: 20164X44DP
PAKETIMI12 çifte / duzinë, 10 dhjetra / rast
DIMENSIONET E RASTIT65cm * 28cm * 40cm
PESHA E RASTITLXLXXL
20.1kg
20.5kg20.9kg
Aplikimi:

Video:

• Petrokimë 

• Ndërtimi 

• Riparimi automatik 

• Prishja 

• Miniera

• Prodhimi

Specifikimet:
REFSIZELENGTHBIND
HTNSC3049 / L250BROWN
HTNSC30410 / XL260BLACK
HTNSC30411 / XXL270BLUE
Kushtet e biznesit:
Minimale Rendit SasiaPalë 6000
Koha e dorëzimitDitë 30
Kushtet e pagesësT / T, L / C, CASH, Western Union, PayPal
Furnizimi Aftësia3 milion dhjetra në muaj
Na Kontaktoni