Të gjitha kategoritë
EN

ndikim

home>Produkte>ndikim

Doreza e thurur pa ndërprerje HPPE / GLASS me kapje të lëmuar të veshur me nitrile në pëllëmbë dhe gishta- TPR mbrapa

Numri i Modelit: TNGC301

13 vlerësues predhë HPPE me pëllëmbë të zezë nitrile të lëmuar

Predha e fibrave të polietilenit me performancë të lartë (HPPE) është me peshë të lehtë dhe siguron shkathtësi të shkëlqyeshme, ndjeshmëri të prekshme dhe rezistencë ndaj prerjes

Mbrojtësit e duarve për mbrojtje maksimale

Dore e zgjatur

Rezistent ndaj naftës dhe gazit

padefinuar

hetim
Të dhënat teknike :

MATERIALHPPE / XHAM, Nitrile e Qetë
COLORVeshje: Kripë dhe piper / Veshje: E zezë
LUFTDore e thurur
UDHZUES13
SizesL-XXL
EN388: 20164X44DP
PAKETIMI12 çifte / duzinë, 10 dhjetra / rast
DIMENSIONET E RASTIT65cm * 28cm * 40cm
PESHA E RASTITLXLXXL
20.1kg
20.5kg20.9kg
Aplikimi:

Video:

• Petrokimë 

• Ndërtimi 

• Riparimi automatik 

• Prishja 

• Miniera

• Prodhimi

Specifikimet:
REFSIZELENGTHBIND
TNGC3019 / L250BROWN
TNGC30110 / XL260BLACK
TNGC30111 / XXL270BLUE
Kushtet e biznesit:
Minimale Rendit SasiaPalë 6000
Koha e dorëzimitDitë 30
Kushtet e pagesësT / T, L / C, CASH, Western Union, PayPal
Furnizimi Aftësia3 milion dhjetra në muaj
Na Kontaktoni