Të gjitha kategoritë
EN

ndikim

home>Produkte>ndikim

SKYEE Mekanike - TPR Kthehu

Numri i modelit: ME01

Palma prej lëkure sintetike rrit kapjen në aplikimet e vajit të thatë dhe të lehtë duke ofruar shkathtësi

Pëlhurë elastike e laminuar me shkumë për rehati dhe frymëmarrje

Mbrojtës të gishtave, gishtit të madh dhe të pasmë të formuar nga gome termoplastike (TPR) për mbrojtje maksimale

Bigëzim i përforcuar i gishtit të madh për jetëgjatësi të zgjatur të dorezës, rehati të shtuar dhe rezistencë të shtuar ndaj gërryerjes

Pëlhurë stilastike e ajrosur për t'i mbajtur duart tuaja të freskëta

Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike dhe katërshetat e poshtme prej pëlhure stilastike përmirësojnë konturin natyral të dorezës për një përshtatje më të mirë

Mbrojtje e kyçeve të mbushura me shkumë

Gati me pakicë

padefinuar

hetim
Të dhënat teknike :

MATERIALMaterial elastik / Najlon / Polieuretani / Lëkurë sintetike
COLORGuaska: E kuqe/ Veshja: E zezë
LUFTpranga e hapur
SizesL-XXL
EN388: 20163121
PAKETIMI12 çifte për duzinë, 6 duzina për rast
DIMENSIONET E RASTIT67.3cm * 43.8cm * 30.5cm
PESHA E RASTITLXLXXL
20.1kg
20.5kg20.9kg
Aplikimi:

Video:

• Petrokimike

• Ndërtimi

• Riparimi automatik

• Prishja

• Prodhimi

• Miniera

• Prodhimi

• Peizazhi

Specifikimet:
REFSIZELENGTH
ME019 / L250
ME0110 / XL260
ME0111 / XXL270
Kushtet e biznesit:
Minimale Rendit SasiaPalë 6000
Koha e dorëzimitDitë 30
Kushtet e pagesësT / T, L / C, CASH, Western Union, PayPal
Furnizimi Aftësia3 milion dhjetra në muaj
Na Kontaktoni