Të gjitha kategoritë
EN

Qumësht

home>Produkte>Qëllimi i përgjithshëm>Qumësht

Doreza akrilike e thurur pa ndërprerje Hi-Vis me kapje me shkumë për frymëmarrje Latex në pëllëmbë dhe gishta

Numri i Modelit: LSR001

Ndërtim i përsosur për një përshtatje të rehatshme

Izolim i shkëlqyeshëm termik

Avullon shpejt lagështinë nga lëkura

Butësi shtesë për rehati pa shafull

Karakteristikat e shkëlqyera të pastrimit 

padefinuar

hetim
Të dhënat teknike :

MATERIALLatex akrilik / mikro shkumë
COLORLinja: Hi-Vis Portokalli / Veshje: E zezë
LUFTDore e thurur
UDHZUES10
SizesS-XXL
EN388: 20162231X
EN511X1X
PAKETIMI12 çifte / duzinë, 6 dhjetra / rast
DIMENSIONET E RASTIT69cm * 26.8cm * 29cm
PESHA E RASTITSMLXLXXL
6.8kg7kg7.4kg8.1kg8.9kg
Aplikimi:

Video:

• Përdoret në ambiente frigoriferike

• Shërbimet komunale

• Peshkimi Komercial

• Ndërtimi

• Aktivitete dimërore në natyrë

Specifikimet:
REFSIZELENGTHBIND
LSR0017 / S230KUQ
LSR0018 / M240YELLOW
LSR0019 / L250BROWN
LSR00110 / XL260BLACK
LSR00111 / XXL270BLUE
Kushtet e biznesit:
Minimale Rendit SasiaPalë 6000
Koha e dorëzimitDitë 45
Kushtet e pagesësT / T, L / C, CASH, Western Union, PayPal
Furnizimi Aftësia3 milion dhjetra në muaj
Na Kontaktoni