Të gjitha kategoritë
EN

Qumësht

home>Produkte>Qëllimi i përgjithshëm>Qumësht

Doreza akrilike e thurur pa ndërprerje Hi-Vis me kapje të rrudhave të veshura me latex në pëllëmbë dhe gishta

Numri i Modelit: LWR002

Ndërtim i përsosur për një përshtatje të rehatshme

Dorezat akrilike sigurojnë mbrojtje ekonomike nga moti i ftohtë

Veshja e rrudhave latex siguron kapje superiore në kushte të lagështa dhe të thata

Dore e thurur ndihmon në parandalimin e papastërtive dhe mbeturinave nga hyrja në dorezë

Ngjyrosja Hi-vis e bën këtë produkt shumë të lehtë për tu parë

Izolim i shkëlqyeshëm termik

Avullon shpejt lagështinë nga lëkura

Butësi shtesë për rehati pa shafull

I pastruar për jetë të zgjatur dhe për të zvogëluar kostot e zëvendësimit

Lidhja e ngjyrave të pambukut tregon madhësinë

padefinuar  1

hetim
Të dhënat teknike :

MATERIALLatex akrilik / rrudhosës
COLORLinja: Hi-Vis Portokalli / Veshje: E zezë
LUFTDore e thurur
UDHZUES10
SizesS-XXL
EN388: 20163142X
EN511X1X
PAKETIMI12 çifte / duzinë, 6 dhjetra / rast
DIMENSIONET E RASTIT58cm * 26cm * 48cm
PESHA E RASTITSMLXLXXL
6.2kg6.8kg7.6kg8.2kg9kg
Aplikimi:

Video:

• Vende në frigorifer

• Shërbimet komunale

• Përpunimi i ushqimit

• Peshkimi tregtar

• Ndërtimi

• Aktivitete dhe argëtim në dimër në natyrë

Specifikimet:
REFSIZELENGTHBIND
GJ0027 / S230KUQ
GJ0028 / M240YELLOW
GJ0029 / L250BROWN
GJ00210 / XL260BLACK
GJ00211 / XXL270BLUE
Kushtet e biznesit:
Minimale Rendit SasiaPalë 6000
Koha e dorëzimitDitë 45
Kushtet e pagesësT / T, L / C, CASH, Western Union, PayPal
Furnizimi Aftësia3 milion dhjetra në muaj
NA KONTAKTONI