Të gjitha kategoritë
EN

Qumësht

home>Produkte>Qëllimi i përgjithshëm>Qumësht

Doreza najloni e thurur pa ndërprerje Hi-Vis me kapje shkumë për frymëmarrje të veshur me latex në pëllëmbë dhe gishta

Numri i Modelit: LTY301

Mbërthim i veshur me latex, shtresë najloni pa ndërprerje me rrokje Micro shkumë, pëllëmbë dhe gishta të veshur me gome Latex

Përmirësimi i teknologjisë në veshjen ekzistuese të serive Grip

Niveli i lartë i ibility ekzibilitetit dhe butësisë për shkak të teknologjisë së përparuar të kapjes

Niveli i shkëlqyeshëm i shkathtësisë dhe prekjes

Thurur seamless projektuar për të parandaluar acarim

Modeli i gishtit të lakuar në formë ergonomike

Mbrapa e veshur lejon që dora të marrë frymë 

padefinuar

hetim
Të dhënat teknike :

MATERIALNajloni elastik / mikro shkumë Latex
COLORVeshje: Hi-Vis Verdha / Veshje: E zezë
LUFTDore e thurur
UDHZUES13
SizesS-XXL
EN388: 20162131X
PAKETIMI12 çifte / duzinë, 10 dhjetra / rast
DIMENSIONET E RASTIT62cm * 30cm * 26cm
PESHA E RASTITSMLXLXXL
4.4kg5.4kg6.6kg7.7kg8.9kg
Aplikimi:

Video:

• Bujqësia

• Logjistika

• Ndërtimi

• Transporti

• Rregullimi i brendshëm

Specifikimet:
REFSIZELENGTHBIND
LTY3017 / S230KUQ
LTY3018 / M240YELLOW
LTY3019 / L250BROWN
LTY30110 / XL260BLACK
LTY30111 / XXL270BLUE
Kushtet e biznesit:
Minimale Rendit SasiaPalë 6000
Koha e dorëzimitDitë 45
Kushtet e pagesësT / T, L / C, CASH, Western Union, PayPal
Furnizimi Aftësia3 milion dhjetra në muaj
Na Kontaktoni