Të gjitha kategoritë
EN

Qumësht

home>Produkte>Qëllimi i përgjithshëm>Qumësht

Doreza e thurur pa ndërprerje pambuku / poliestër me kapje rrudhosëse të veshur me latex në pëllëmbë dhe gishta

Numri i Modelit: LWD001 GREEN

Një fiks fl i dukshëm dhe i fortë me rezistencë të mirë ndaj grisjes

Veshja latex mbron dorën në mjedise të lagura dhe kundër detergjenteve ose alkoolit

Karakteristikat e gomës natyrore ofrojnë performancë të fortë të kapjes

Niveli i shkëlqyeshëm i shkathtësisë dhe prekjes

Projektuar për lëvizje të lehtë dhe veshin e vazhdueshëm

Mbrapa e dorës që merr frymë për të zvogëluar djersitjen

Thurur seamless projektuar për të parandaluar acarim

1padefinuar 

hetim
Të dhënat teknike :

MATERIALPambuk / poliestër, Crinkle Latex
COLORVeshje: E verdhë / Veshje: E gjelbër
LUFTDore e thurur
UDHZUES10
SizesS-XXL
EN388: 20162143X
PAKETIMI12 çifte / duzinë, 6 dhjetra / rast
DIMENSIONET E RASTITS: 36cm * 26cm * 27.5cm
M: 36cm * 26cm * 28.5cm
L: 37cm * 27cm * 28.5cm
XL: 38cm * 28cm * 29cm
XXL: 38cm * 28cm * 29.5cm
PESHA E RASTITSMLXLXXL
6.4kg6.9kg7.3kg7.7kg8.2kg
Aplikimi:

Video:

• Asambleja

• Ndërtimi

• Inspektimi

• Trajtimi i materialit

• Refuzoni trajtimin

• Kopshtari

Specifikimet:
REFSIZELENGTHBIND
LWD001 GJELBR7 / S230KUQ
LWD001 GJELBR8 / M240YELLOW
LWD001 GJELBR9 / L250BROWN
LWD001 GJELBR10 / XL260BLACK
LWD001 GJELBR11 / XXL270BLUE
Kushtet e biznesit:
Minimale Rendit SasiaPalë 6000
Koha e dorëzimitDitë 45
Kushtet e pagesësT / T, L / C, CASH, Western Union, PayPal
Furnizimi Aftësia3 milion dhjetra në muaj
NA KONTAKTONI