Të gjitha kategoritë
EN

Qumësht

home>Produkte>Qëllimi i përgjithshëm>Qumësht

Doreza najloni e thurur pa ndërprerje me lateks të rrudhur të veshur me pëllëmbë dhe gishta

Numri i Modelit: LWY302

Përmirësimi i teknologjisë në veshjen ekzistuese të serive Grip

Niveli i lartë i ibility ekzibilitetit dhe butësisë për shkak të teknologjisë së përparuar të kapjes

Niveli i shkëlqyeshëm i shkathtësisë dhe prekjes

Dora e pasme që merr frymë për të zvogëluar djersën

Veshje e butë për një rehati më të madhe

Thurur seamless projektuar për të parandaluar acarim

hetim
Të dhënat teknike :

MATERIALNajloni elastik / Latex i rrudhosur
COLORVeshje: E bardhë / Veshje: Blu
LUFTDore e thurur
UDHZUES13
SizesS-XXL
EN388: 20162121X
PAKETIMI12 çifte / duzinë, 20 dhjetra / rast
DIMENSIONET E RASTIT56cm * 29cm * 50cm
PESHA E RASTITSMLXLXXL
10.8kg12kg13.2kg15.4kg16.6kg
Aplikimi:

Video:

• Bujqësia

• Logjistika

• Ndërtimi

• Transporti

• Rregullimi i brendshëm

Specifikimet:
REFSIZELENGTHBIND
GJN3027 / S230KUQ
GJN3028 / M240YELLOW
GJN3029 / L250BROWN
GJN30210 / XL260BLACK
GJN30211 / XXL270BLUE
Kushtet e biznesit:
Minimale Rendit SasiaPalë 6000
Koha e dorëzimitDitë 45
Kushtet e pagesësT / T, L / C, CASH, Western Union, PayPal
Furnizimi Aftësia3 milion dhjetra në muaj
NA KONTAKTONI