Të gjitha kategoritë
EN

nitrile

home>Produkte>Qëllimi i përgjithshëm>nitrile

Doreza najloni e thurur pa ndërprerje me kapje shkumë të veshur me nitrile në pëllëmbë dhe gishta -Ekonomia

Numri i Modelit: NFY301

Shell najloni pa një copë ofron rehati të shtuar, shkathtësi të gishtërinjve dhe frymëmarrje të frymëmarrjes

Veshjet me shkumë Nitrile janë në përputhje me vajrat e lehta dhe do të sigurojnë një kapje të mirë dhe rezistencë të shkëlqyeshme në konsum

Dore e thurur ndihmon në parandalimin e papastërtive dhe mbeturinave nga hyrja në dorezë

hetim
Të dhënat teknike :

MATERIALNajlon / nitrile shkumash
COLORVeshja: Gri / Veshje: E zezë
LUFTDore e thurur
UDHZUES13
SizesS-XXL
EN388: 20164121X
PAKETIMI12 çifte / duzinë, 10 dhjetra / rast
DIMENSIONET E RASTIT59cm * 28cm * 22cm
PESHA E RASTITSMLXLXXL
8.6kg9kg10kg10.5kg11kg
Aplikimi:

Video:

• Logjistika

• Automobilistikë

• Trajtimi mekanik

• Ndërtimi

• Punë kopshtesh

• Mbulimi

Specifikimet:
REFSIZELENGTHBIND
NFY3017 / S230KUQ
NFY3018 / M240YELLOW
NFY3019 / L250BROWN
NFY30110 / XL260BLACK
NFY30111 / XXL270BLUE
Kushtet e biznesit:
Minimale Rendit SasiaPalë 6000
Koha e dorëzimitDitë 30
Kushtet e pagesësT / T, L / C, CASH, Western Union, PayPal
Furnizimi Aftësia3 milion dhjetra në muaj
Na Kontaktoni