Të gjitha kategoritë
EN

nitrile

home>Produkte>Qëllimi i përgjithshëm>nitrile

Doreza najloni / Lycra e thurur pa ndërprerje me kapje shkumë për frymëmarrje të veshur me nitrile në pëllëmbë dhe gishta

Numri i Modelit: NTY501

Veshjet me nitrale të frymëmarrjes me frymëmarrje janë në përputhje me vajrat e lehta dhe do të sigurojnë një kapje të mirë dhe rezistencë të shkëlqyeshme në konsum.

Dore e thurur ndihmon në parandalimin e papastërtive dhe mbeturinave nga hyrja në dorezë

100% pa silikon

Veshje me nitrile me shkumë të frymëmarrjes ofron frymëmarrje 360 ​​°,

25% më e hollë se shumica e dorezave me shkumë nitrile në treg

Imiton "dorën në pushim", duke zvogëluar lodhjen e duarve dhe duke rritur rehatinë 

padefinuar

hetim
Të dhënat teknike :

MATERIALNajloni / Likra, nitrile me shkumë që merr frymë
COLORVeshja: Gri / Veshje: E zezë
LUFTDore e thurur
UDHZUES15
SizesS-XXL
EN388: 20164121X
PAKETIMI12 çifte / duzinë, 10 dhjetra / rast
DIMENSIONET E RASTIT55cm * 28cm * 22cm
PESHA E RASTITSMLXLXXL
5.9kg6.1kg6.3kg6.4kg6.7kg
Aplikimi:

Video:

• Asambleja e Përgjithshme

• Mikroinxhinieria

• Komponentët automobilistikë

• Pikturë

• Hortikultura

Specifikimet:
REFSIZELENGTHBIND
NTY5017 / S230KUQ
NTY5018 / M240YELLOW
NTY5019 / L250BROWN
NTY50110 / XL260BLACK
NTY50111 / XXL270BLUE
Kushtet e biznesit:
Minimale Rendit SasiaPalë 6000
Koha e dorëzimitDitë 30
Kushtet e pagesësT / T, L / C, CASH, Western Union, PayPal
Furnizimi Aftësia3 milion dhjetra në muaj
Na Kontaktoni