Të gjitha kategoritë
EN

nitrile

home>Produkte>Qëllimi i përgjithshëm>nitrile

Doreza najloni / Lycra e thurur pa ndërprerje me kapje shkumë për frymëmarrje të veshur me nitrile në pëllëmbë dhe gishta - Palma me pika

Numri i Modelit: NTY502

Pëllëmbë me pika me nitrile, shkumë të zezë me ajër të frymëmarrjes me veshje të palmës dhe gishtave, astar najloni i thurur pa gri 15

Përfshin pika unike në pëllëmbë për kapje të shkëlqyeshme

Veshje jashtëzakonisht e freskët dhe shumë e rehatshme për tu veshur, duke mbajtur frymë i mban duart të ftohta dhe të thata

Shkathtësi e shkëlqyeshme, ndjeshmëri, prekje dhe kapje e thatë

Projektuar për të prodhuar garzë dhe pluhur minimal

Depërtimi minimal (goditja përmes) e mban rreshtin të butë në brendësi të dorezës 

hetim
Të dhënat teknike :

MATERIALNajloni / Likra, nitrile me shkumë që merr frymë
COLORVeshja: Gri / Veshje: E zezë
LUFTDore e thurur
UDHZUES15
SizesS-XXL
EN388: 20164121X
PAKETIMI12 çifte / duzinë, 10 dhjetra / rast
DIMENSIONET E RASTIT55cm * 28cm * 22cm
PESHA E RASTITSMLXLXXL
5.9kg6.1kg6.3kg6.4kg6.7kg
Aplikimi:

Video:

• Asambleja e Përgjithshme

• Mikroinxhinieria

• Komponentët automobilistikë

• Pikturë

• Hortikultura

Specifikimet:
REFSIZELENGTHBIND
NTY5027 / S230KUQ
NTY5028 / M240YELLOW
NTY5029 / L250BROWN
NTY50210 / XL260BLACK
NTY50211 / XXL270BLUE
Kushtet e biznesit:
Minimale Rendit SasiaPalë 6000
Koha e dorëzimitDitë 30
Kushtet e pagesësT / T, L / C, CASH, Western Union, PayPal
Furnizimi Aftësia3 milion dhjetra në muaj
Na Kontaktoni