Të gjitha kategoritë
EN

nitrile

home>Produkte>Qëllimi i përgjithshëm>nitrile

Doreza najloni / Lycra e thurur pa ndërprerje me përfundim ranor të veshur me nitrile në pëllëmbë dhe pëllëmbë me gishta

Numri i Modelit: NSY502

Përfshin pikat mikro unike në pëllëmbë për kapje të shkëlqyeshme

Veshja me fund me rërë nitrile siguron një kapje superiore në kushte të thata, të lagura dhe me vaj duke reaguar si gota të vogla thithjeje që bashkohen fort me materialin që trajtohet.

Shell poliestër i thurur pa ndërprerje ofron komoditet të shtuar, shkathtësi të gishtërinjve dhe frymëmarrje

Dore e thurur ndihmon në parandalimin e papastërtive dhe mbeturinave nga hyrja në dorezë

Mbrapa me frymë për rehati

Rezistencë e shkëlqyeshme ndaj depërtimit të lëngshëm

Nafta nuk depërton në doreza si stilet e nitrileve të shkumës

Mbrojtje e fortë nga shpimet dhe gërvishtjet

padefinuar 1

hetim
Të dhënat teknike :

MATERIALNajloni / Likra, nitrile me përfundim ranor
COLORVeshja: Gri / Veshje: E zezë
LUFTDore e thurur
UDHZUES15
SizesS-XXL
EN388: 20164121X
PAKETIMI12 çifte / duzinë, 10 dhjetra / rast
DIMENSIONET E RASTIT55cm * 28cm * 24cm
PESHA E RASTITSMLXLXXL
6.1kg6.3kg6.5kg6.7kg6.9kg
Aplikimi:

Video:

• Montimi i përgjithshëm i pjesëve vajore

• Trajtimi i metaleve

• Peshkimi

• Funksionimi i makinës

Specifikimet:
REFSIZELENGTHBIND
NSY5027 / S230KUQ
NSY5028 / M240YELLOW
NSY5029 / L250BROWN
NSY50210 / XL260BLACK
NSY50211 / XXL270BLUE
Kushtet e biznesit:
Minimale Rendit SasiaPalë 6000
Koha e dorëzimitDitë 30
Kushtet e pagesësT / T, L / C, CASH, Western Union, PayPal
Furnizimi Aftësia3 milion dhjetra në muaj
NA KONTAKTONI