Të gjitha kategoritë
EN

nitrile

home>Produkte>Qëllimi i përgjithshëm>nitrile

Doreza najloni e thurur pa ndërprerje me rrokje mbarimi me rërë të veshur me nitrile në pëllëmbë, gishta dhe nyje - Pëllëmbë me pika

Numri i Modelit: NSY504

Përfshin pika unike në pëllëmbë për kapje të shkëlqyeshme

Veshje jashtëzakonisht e freskët dhe shumë e rehatshme për tu veshur, duke mbajtur frymë i mban duart të ftohta dhe të thata

Shkathtësi, ndjeshmëri dhe prekshmëri të shkëlqyeshme

Projektuar për të prodhuar garzë dhe pluhur minimal

Depërtimi minimal e mban rreshtin të butë në pjesën e brendshme të dorezës

padefinuar

hetim
Të dhënat teknike :

MATERIALNajloni / Likra, Nitrile me përfundim ranor
COLORVeshja: Gri / Veshje: E zezë
LUFTDore e thurur
UDHZUES15
SizesS-XXL
EN388: 20164121X
PAKETIMI12 çifte / duzinë, 12 dhjetra / rast
DIMENSIONET E RASTIT56cm * 36cm * 20cm
PESHA E RASTITSMLXLXXL
6.0kg6.8kg7.4kg7.7kg7.9kg
Aplikimi:

Video:

• Asambleja e Përgjithshme

• Mikroinxhinieria

• Komponentët automobilistikë

• Hortikultura

Specifikimet:
REFSIZELENGTHBIND
NSY5047 / S230KUQ
NSY5048 / M240YELLOW
NSY5049 / L250BROWN
NSY50410 / XL260BLACK
NSY50411 / XXL270BLUE
Kushtet e biznesit:
Minimale Rendit SasiaPalë 6000
Koha e dorëzimitDitë 30
Kushtet e pagesësT / T, L / C, CASH, Western Union, PayPal
Furnizimi Aftësia3 milion dhjetra në muaj
Na Kontaktoni