Të gjitha kategoritë
EN

nitrile

home>Produkte>Qëllimi i përgjithshëm>nitrile

Doreza najloni e thurur pa ndërprerje me kapje të butë të veshur me nitrile në pëllëmbë dhe gishta

Numri i Modelit: NGY301

Doreza ultra të lehta, doreza elastike me pluhur të ulët, rezistente ndaj deformimit

Nitrili mbron dorën nga vajrat, hidrokarburet dhe depërtimi i yndyrës

Veshja e hollë e nitrileve siguron fl ekzibilitet dhe prekje ndërsa ofron rezistencë të lartë ndaj konsumimit

Niveli i shkëlqyeshëm i shkathtësisë dhe prekjes

Mbrapa e dorës që merr frymë për të zvogëluar djersitjen

Projektuar për lëvizje të lehtë dhe veshin e zgjatur

Thurur seamless projektuar për të parandaluar acarim

Nuk ka rreziqe nga alergjia latex

padefinuar 1

hetim
Të dhënat teknike :

MATERIALNajlon / nitrile e lëmuar
COLORVeshje: E bardhë / Veshje: Gri
LUFTDore e thurur
UDHZUES13
SizesS-XXL
EN388: 20164122X
PAKETIMI12 çifte / duzinë, 10 dhjetra / rast
DIMENSIONET E RASTIT59cm * 28cm * 22cm
PESHA E RASTITSMLXLXXL
8.6kg9kg10kg10.5kg11kg
Aplikimi:

Video:

• Logjistika

• Automobilistikë

• Trajtimi mekanik

• Ndërtimi

• Punë kopshtesh

• Mbulimi

Specifikimet:
REFSIZELENGTHBIND
NGY3017 / S230KUQ
NGY3018 / M240YELLOW
NGY3019 / L250BROWN
NGY30110 / XL260BLACK
NGY30111 / XXL270BLUE
Kushtet e biznesit:
Minimale Rendit SasiaPalë 6000
Koha e dorëzimitDitë 30
Kushtet e pagesësT / T, L / C, CASH, Western Union, PayPal
Furnizimi Aftësia3 milion dhjetra në muaj
NA KONTAKTONI