Të gjitha kategoritë
EN

PU

home>Produkte>Qëllimi i përgjithshëm>PU

Doreza e thurur pa ndërprerje COOLMAX me kapje të lëmuar të veshur me poliuretani në pëllëmbë dhe gishta që marrin frymë

Numri i Modelit: PY307

TEKNOLOGJIA E FITIMIT TIST lagështisë: COOLMAX Extreme Technology në mënyrë efektive largon djersën dhe mbahet e thatë. Këto doreza do t'ju mbajnë të thatë dhe të mbështetur për orë të tëra duke ruajtur një profil të ulët.

MB SSHTETJA E KOMPESIMIT: LYCRA Shiriti elastik mbështjellë të gjithë dorën, Doreza jonë e kompresimit me cilësi të lartë, bën një pajisje të shkëlqyeshme për stërvitje për ditën e punës

LARGIMI NATYRAL, Lani makinën ngrohtë vetëm me ngjyrat si, Pa zbardhues, hekur ose pastër të thatë

UP mbron dorën nga vajrat dhe konsumimi duke mbetur elastike

Projektuar për lëvizje të lehtë dhe veshin e vazhdueshëm

Thurur seamless projektuar për të parandaluar acarim

Certifikatë

hetim
Të dhënat teknike :

MATERIALCOOLMAX / Poliuretani
COLORVeshje: HI-VIS portokalli / Veshje: E zezë
LUFTDore e thurur
UDHZUES13
SizesXS-XXL
EN388: 20163131X
PAKETIMI12 çifte / duzinë, 10 dhjetra / rast
DIMENSIONET E RASTIT58cm * 28cm * 20cm
PESHA E RASTITXSSMLXLXXL
5kg5.1kg5.4kg5.8kg6.3kg6.4kg
Aplikimi:

Video:

• Logjistika

• Automobilistikë

• Hortikultura

• Ndërtimi

• Rregullimi i brendshëm

Specifikimet:
REFSIZELENGTHBIND
PY3076 / XS220PURPLE
PY3077 / S230KUQ
PY3078 / M240YELLOW
PY3079 / L250BROWN
PY30710 / XL260BLACK
PY30711 / XXL270BLUE
Kushtet e biznesit:
Minimale Rendit SasiaPalë 6000
detajet e paketimit12 palë / duzinë, 120 palë / kuti kartoni
Koha e dorëzimitDitë 30
Kushtet e pagesësT / T, L / C
Furnizimi Aftësia3 milion dhjetra në vit
Na Kontaktoni