Të gjitha kategoritë
EN

PU

home>Produkte>Qëllimi i përgjithshëm>PU

Doreza najloni përçuese e thurur pa ndërprerje me kapje të lëmuar të veshur me poliuretani në pëllëmbë dhe gishta

Numri i Modelit: PY801

Veshje ultra e hollë dhe e qëndrueshme e PU siguron rezistencë të mirë kundër rrëshqitjes dhe konsumimit

Rreshtimi prej najloni ultra i hollë 18G është i rehatshëm dhe fleksibël, me një frymëmarrje të shkëlqyeshme dhe përshtatje perfekte për duar.

Ultra-komode, shumë elastike dhe jashtëzakonisht e zhdërvjellët.

Përçueshmëri e mirë elektrike në prekjen e ekranit

padefinuar

hetim
Të dhënat teknike :

MATERIALNajloni / poliuretani
COLORVeshja: Blu / Veshje: E zezë
LUFTDore e thurur
UDHZUES18
SizesXS-XXL
EN388: 20162121X
PAKETIMI12 çifte / duzinë, 10 dhjetra / rast
DIMENSIONET E RASTIT50cm * 25cm * 15cm
PESHA E RASTITXSSMLXLXXL
2.4kg2.5kg2.5kg2.5kg2.5kg2.6kg
Aplikimi:

Video:

• Mirëmbajtja e përgjithshme

• Transporti dhe Magazinimi

• Ndërtimi

• Montimi mekanik

• Kopshtari

Specifikimet:
REFSIZELENGTHBIND
PY8016 / XS220PURPLE
PY8017 / S230KUQ
PY8018 / M240YELLOW
PY8019 / L250BROWN
PY80110 / XL260BLACK
PY80111 / XXL270BLUE
Kushtet e biznesit:
Minimale Rendit SasiaPalë 6000
Koha e dorëzimitDitë 30
Kushtet e pagesësT / T, L / C, CASH, Western Union, PayPal
Furnizimi Aftësia3 milion dhjetra në muaj
NA KONTAKTONI