Të gjitha kategoritë
EN

PU

home>Produkte>Qëllimi i përgjithshëm>PU

Doreza najloni e thurur pa ndërprerje me shtrëngim të butë të veshur me poliuretani në pëllëmbë dhe gishta-të pabesueshëm

Numri i Modelit: PY306

Një dorezë e lehtë, elastike me fije të ulët, rezistente ndaj deformimit

UP mbron dorën nga vajrat dhe konsumimi duke mbetur elastike

Ngjyra e ulët e tokës

Mbrapa e dorës që merr frymë për të zvogëluar djersitjen

Projektuar për lëvizje të lehtë dhe veshin e vazhdueshëm

Thurur seamless projektuar për të parandaluar acarim

Nuk ka rreziqe nga alergjia latex

padefinuar

hetim
Të dhënat teknike :

MATERIALNajloni / poliuretani
COLORVeshja: Blu / Veshje: E bardhë
LUFTDore e thurur
UDHZUES13
SizesXS-XXL
EN388: 20163131X
PAKETIMI12 çifte / duzinë, 10 dhjetra / rast
DIMENSIONET E RASTIT58cm * 28cm * 20cm
PESHA E RASTITXSSMLXLXXL
5kg5.1kg5.4kg5.8kg6.3kg6.4kg
Aplikimi:

Video:

• Logjistika

• Automobilistikë

• Hortikultura

• Ndërtimi

• Rregullimi i brendshëm

Specifikimet:
REFSIZELENGTHBIND
PY3066 / XS220PURPLE
PY3067 / S230KUQ
PY3068 / M240YELLOW
PY3069 / L250BROWN
PY30610 / XL260BLACK
PY30611 / XXL270BLUE
Kushtet e biznesit:
Minimale Rendit SasiaPalë 6000
Koha e dorëzimitDitë 30
Kushtet e pagesësT / T, L / C, CASH, Western Union, PayPal
Furnizimi Aftësia3 milion dhjetra në muaj
Na Kontaktoni