Të gjitha kategoritë
EN

PU

home>Produkte>Qëllimi i përgjithshëm>PU

Doreza najloni e thurur pa ndërprerje me kapje të lëmuar të veshur me poliuretani në pëllëmbë dhe gishta

Numri i Modelit: PY302

Një dorezë e lehtë, elastike me garzë të ulët

Veshja e UP reziston ndaj vajrave dhe konsumimit duke mbetur elastike

Një dorezë e shkëlqyeshme e krijuar për lëvizje të lehtë dhe konsumim të zgjatur

Thurur seamless projektuar për të parandaluar acarim

Nuk ka rreziqe nga alergjia latex

hetim
Të dhënat teknike :

MATERIALNajloni / poliuretani
COLORVeshje: Gri / Veshje: Gri
LUFTDore e thurur
UDHZUES13
SizesXS-XXL
EN388: 20163131X
PAKETIMI12 çifte / duzinë, 10 dhjetra / rast
DIMENSIONET E RASTIT58cm * 28cm * 20cm
PESHA E RASTITXSSMLXLXXL
5kg5.1kg5.4kg5.8kg6.3kg6.4kg
Aplikimi:

Video:

• Logjistika

• Automobilistikë

• Hortikultura

• Ndërtimi

• Rregullimi i brendshëm

Specifikimet:
REFSIZELENGTHBIND
PY3026 / XS220PURPLE
PY3027 / S230KUQ
PY3028 / M240YELLOW
PY3029 / L250BROWN
PY30210 / XL260BLACK
PY30211 / XXL270BLUE
Kushtet e biznesit:
Minimale Rendit SasiaPalë 6000
Koha e dorëzimitDitë 30
Kushtet e pagesësT / T, L / C, CASH, Western Union, PayPal
Furnizimi Aftësia3 milion dhjetra në muaj
Na Kontaktoni