Të gjitha kategoritë
EN

PU

home>Produkte>Qëllimi i përgjithshëm>PU

Doreza poliestër e thurur pa ndërprerje me kapje të lëmuar të veshur me poliuretani në kopshtin e palmave dhe gishtave

Numri i Modelit: PD307

Të lodhur nga duart e pista dhe të lagura? Provoni dorezat e kopshtit të grave në ngjyrë portokalli dhe jeshile të ndezur që meritoni!

Rehati - Baza elastike i mban duart tuaja të thata. Veshja e lateksit me shkumë është e lehtë dhe e butë.

E qëndrueshme - Veshje lateksi që nuk rrëshqet për kapje të përsosur kur përdorni vegla. lahet.

Karakteristikat - Ofron siguri dhe rehati për shumicën e detyrave të kopshtarisë. Një dizajn i mrekullueshëm që përshtatet në mënyrë të përkryer.

Projektuar për lëvizje të lehtë dhe veshin e vazhdueshëm

Thurur seamless projektuar për të parandaluar acarim

Certifikatë

padefinuar

hetim
Të dhënat teknike :

MATERIALPoliester / poliuretani
COLORAstar: Shumëngjyrësh/Veshje: E zezë
LUFTDore e thurur
UDHZUES13
SizesXS-XXL
EN388: 20163131X
PAKETIMI12 çifte / duzinë, 10 dhjetra / rast
DIMENSIONET E RASTIT58cm * 28cm * 20cm
PESHA E RASTITXSSMLXLXXL
5kg5.1kg5.4kg5.8kg6.3kg6.4kg
Aplikimi:

Video:

• Kopshti

• Logjistika

• Automobilistikë

• Hortikultura

• Ndërtimi

• Rregullimi i brendshëm

Specifikimet:
REFSIZELENGTHBIND
PD3076 / XS220PURPLE
PD3077 / S230KUQ
PD3078 / M240YELLOW
PD3079 / L250BROWN
PD30710 / XL260BLACK
PD30711 / XXL270BLUE
Kushtet e biznesit:
Minimale Rendit SasiaPalë 6000
detajet e paketimit12 palë / duzinë, 120 palë / kuti kartoni
Koha e dorëzimitDitë 30
Kushtet e pagesësT / T, L / C
Furnizimi Aftësia3 milion dhjetra në vit
Na Kontaktoni