Të gjitha kategoritë
EN

PU

home>Produkte>Qëllimi i përgjithshëm>PU

Doreza poliestër e thurur pa ndërprerje me kapje të lëmuar të veshur me poliuretani në pëllëmbë dhe gishta

Numri i Modelit: PD303

Një dorezë e lehtë, elastike me garzë të ulët

Veshja PU reziston ndaj vajrave dhe konsumimit duke mbetur elastike

Një dorezë e shkëlqyeshme e krijuar për lëvizje të lehtë dhe konsumim të zgjatur

Projektuar për lëvizje të lehtë dhe veshin e vazhdueshëm

Thurur seamless projektuar për të parandaluar acarim

Nuk ka rreziqe nga alergjia latex

1


hetim
Të dhënat teknike :

MATERIALPoliester / poliuretani
COLORVeshja: E zezë / Veshje: E zezë
LUFTDore e thurur
UDHZUES13
SizesXS-XXL
EN388: 20163141X
PAKETIMI12 çifte / duzinë, 10 dhjetra / rast
DIMENSIONET E RASTIT58cm * 28cm * 20cm
PESHA E RASTITXSSMLXLXXL
5kg5.1kg5.4kg5.8kg6.3kg6.4kg
Aplikimi:

Video:

• Logjistika

• Automobilistikë

• Hortikultura

• Ndërtimi

• Rregullimi i brendshëm

• DIY

Specifikimet:
REFSIZELENGTHBIND
PD3036 / XS220PURPLE
PD3037 / S230KUQ
PD3038 / M240YELLOW
PD3039 / L250BROWN
PD30310 / XL260BLACK
PD30311 / XXL270BLUE
Kushtet e biznesit:
Minimale Rendit SasiaPalë 6000
Koha e dorëzimitDitë 45
Kushtet e pagesësT / T, L / C, CASH, Western Union, PayPal
Furnizimi Aftësia3 milion dhjetra në muaj
NA KONTAKTONI