Të gjitha kategoritë
EN

PVC

home>Produkte>Qëllimi i përgjithshëm>PVC

Doreza PVC rezistente ndaj vajit me rresht akrilik të krehur dhe veshje të ashpër-dimër

Numri i Modelit: PVC02

Teknologjia unike e zhytjes në PVC siguron ibility ekzibilitet dhe zhdërvjelltësi

Mbrojtja e zgjatur në parakrah

Veshje akrilike të krehur e mbajnë dorën të ngrohtë në temperaturë të ftohtë

PVC vulos dhe mbron dorën nga kimikatet duke mbetur fl e exible

I përshtatshëm për të punuar në ambiente me lagështirë ose me yndyrë, duke ju mundësuar të mbërtheni objektet në mënyrë të sigurt

Pamja e ashpër rrit performancën e kapjes

Projektuar për lëvizje të lehtë dhe veshin e vazhdueshëm

padefinuar 1

hetim
Të dhënat teknike :

MATERIALPambuk / Terri akrilik, PVC
COLORVeshje: Blu
LUFTPranga e hapur
UDHZUES13
SizesM-XL
EN388: 20164121X
PAKETIMI12 çifte / duzinë, 6 dhjetra / rast
DIMENSIONET E RASTIT46cm * 34cm * 36cm
PESHA E RASTITMLXL
13.1kg
13.2kg13.5kg
Aplikimi:

Video:

• Qelqi

• Shishja

• Shërbimet komunale

• Petrokimike

• Bazuar në kimikate

Specifikimet:
REFSIZELENGTH
PVC028 / M300
PVC029 / L300
PVC0210 / XL300
Kushtet e biznesit:
Minimale Rendit SasiaPalë 6000
Koha e dorëzimitDitë 30
Kushtet e pagesësT / T, L / C, CASH, Western Union, PayPal
Furnizimi Aftësia3 milion dhjetra në muaj
Na Kontaktoni