Të gjitha kategoritë
EN

PVC

home>Produkte>Qëllimi i përgjithshëm>PVC

Doreza PVC Rezistente ndaj Vajit me Veshje Seamless dhe Veshje të Përafërt

Numri i Modelit: PVC01

Teknologjia unike e zhytjes në PVC siguron ibility ekzibilitet dhe zhdërvjelltësi

Mbrojtja e zgjatur në parakrah

PVC vulos dhe mbron dorën nga kimikatet duke mbetur fl e exible

I përshtatshëm për të punuar në ambiente me lagështirë ose me yndyrë, duke ju mundësuar të mbërtheni objektet në mënyrë të sigurt

Pamja e ashpër rrit performancën e kapjes

Projektuar për lëvizje të lehtë dhe veshin e vazhdueshëm

Thurur seamless projektuar për të parandaluar acarim

padefinuar 1

hetim
Të dhënat teknike :

MATERIALPambuk / PVC
COLORVeshje: Blu
LUFTPranga e hapur
UDHZUES13
SizesM-XL
EN388: 20164121X
PAKETIMI12 çifte / duzinë, 6 dhjetra / rast
DIMENSIONET E RASTIT45.4cm * 34cm * 33cm
PESHA E RASTITMLXL
12.1kg
12.2kg12.5kg
Aplikimi:

Video:

• Qelqi

• Shishja

• Shërbimet komunale

• Petrokimike

• Bazuar në kimikate

Specifikimet:
REFSIZELENGTH
PVC018 / M300
PVC019 / L300
PVC0110 / XL300
Kushtet e biznesit:
Minimale Rendit SasiaPalë 6000
Koha e dorëzimitDitë 30
Kushtet e pagesësT / T, L / C, CASH, Western Union, PayPal
Furnizimi Aftësia3 milion dhjetra në muaj
Na Kontaktoni