Të gjitha kategoritë
EN

Mëngë

home>Produkte>Mëngë

Mëngë të përziera me një xham / najloni dhe vrimë të gishtit të madh

Numri i Modelit: PE001

Rehati dhe përshtatje e jashtëzakonshme, do të përshtaten rehatshëm mbi veshje ose direkt në krah

Forma përshtatet nga lart poshtë në mënyrë që të qëndrojë lart në krah duke e bërë atë shumë më pak të prirur për rrëshqitje poshtë krahut duke eleminuar nevojën për elastik ose majë të lakut & lakut në shumicën e aplikacioneve

Lajshmëri superiore, mund të lahet në mënyrë të përsëritur në zbardhues klori dhe detergjentë kaustikë për të hequr papastërtitë, aromën, yndyrat, vajin dhe bakteret.

Do të ruajë formën dhe do të shtrihet edhe pas larjes së përsëritur

100% pa silikon

padefinuar

hetim
Të dhënat teknike :

MATERIALQelqi / najloni
COLORLinja: Kripë dhe piper
NDERTIMITThurur e qetë
Sizes45 cm (një madhësi i përshtatet të gjithëve)
EN388: 20164X4XD
PAKETIMI12 çifte / duzinë, 10 dhjetra / rast
DIMENSIONET E RASTIT50cm * 29cm * 29cm
PESHA E RASTIT11.8kg
Aplikimi:

Video:

• Automobilistikë

• Fabrikim dhe vulosje metali

• Konservimi

• Riciklimi

• Asambleja

• Forma plastike

• Trajtimi i xhamit

• Përpunimi i pulpës dhe letrës 

Specifikimet:
REFSIZEBIND
PE001450BLACK
Kushtet e biznesit:
Minimale Rendit SasiaPalë 6000
Koha e dorëzimitDitë 30
Kushtet e pagesësT / T, L / C, CASH, Western Union, PayPal
Furnizimi Aftësia3 milion dhjetra në muaj
Na Kontaktoni